Search
  • Asse

Dr. Theresa Bullard - oma potentsiaali äratades, Osa1 - avastades makrokosmost

Updated: Jul 29, 2019

Selles videos tutvustab füüsika doktor ja rahvusvaheline modernse Müstikakooli instruktor Theresa Bullard 4 osalist seeriat sellest, kuidas me saame oma potentsiaali äratada. Esimeses osas viib Theresa vaataja juhendatud visuaalsele rännakule universumisse, millest me kõik osa oleme, kaasates mõned astronoomilised numbrid, mis aitavad meil anda parema perspektiivi võrdlemaks makrokosmose mõõtmeid ning mastaape.

Theresa näitab loogiliselt ära, kuidas me tajume oma viie meelega füüsilist reaalsust tegelikult ainult umbes 0.1%. Ehk et me tegelikult näeme mitte ainult jäämäe tippu vaid kõigest ühte lumehelbekest sellel.

Mis siis, kui me kuidagi saame ligi suuremale potentsiaalile? Hea uudis, on see, et me saame, me saame äratada oma potentsiaali ja tõsta teadlikkust meid ümbritsevast infoväljast ning ligi pääseda palju rohkemale.

Ka sina saad! Meis kõigis on need anded olemas, mis lihtsalt ootavad äratamist.


Veel annab ta väga huvitava ülevaate sellest, kuidas me päikesesüsteemis asetseme, kuidas päikesesüsteem Linnutee suhtes liigub ning kui suur universum on ja kui võimsad on mastaabid.


Kui üks maa aasta on võrdne ajaga, mille jooksul maa teeb ringi ümber päikese, siis mis te arvate, kui pikk on kosmiline aasta, mille jooksul teeb meie päikesesüsteem tiiru ümber Linnutee galaktika keskme? Selle hulgas liigume me kiirusel 200 000km/h.


Eestikeelsed subtiitrid: Asse Sauga, toimetas Chandaa.


75 views0 comments