L, 29. juuni | Tallinn

Universaalne Kabala

Registreerimine on suletud
Universaalne Kabala

Aeg ja koht

29. juuni 2019 10:00 – 30. juuni 2019 14:00
Tallinn, Tallinn, Estonia

Sündmusest lähemalt

"Tunne Iseennast" on Müstikakooli moto ja Universaalne Kabala on iidne müstiline süsteem, mis lubab meil ennast palju paremini tundma õppida. Selle teekonna käigus me saavutame teadlikkuse oma jumalikkust loomupärasest natuurist ning jõuame sügavamasse ühendusse jumalaga. Kabala on disainitud selliselt, et anda vastused järgmisele viiele iidsele küsimusele:

Kes ma olen?

Mis ma olen?

Kust ma tulin?

Kuhu ma lähen?

Mis on minu eesmärk?

Kabala maagia on kätte toodud läbi Elupuu joonise. Õppides tundma seda puud koos oma elukogemusega, viime me oma elu kõrgemasse teadlikkusse ja teadvusesse. 10 kuulise programmi jooksul viib sinu Kabala instruktor läbi teekonna, mis aitab sul oma elule, mõtetele, tegevustele ja emotsioonimustritele vaadata otsa introspektiivselt, samal ajal ronides mööda elupuud ülespoole, lähemale jumalale ja oma jumalikule natuurile. Kabala pole ainult teadmised ja Kabala tarkus vaid ka konkreetne kasv ja areng - spirituaalne ja alkeemiline transformatsioon, mis muudab su elu igaveseks.

Eelduseks: Empower Thyself (Ava oma Sisemine Vägi!)

Kabala 1 ~ £585 + VAT

Kabala 2 ~ £585 + VAT

Kabala 3 ~ £585 + VAT

Kabala 4 ~ £585 + VAT + retreati hind

Kordajad : (Kabala 1 – 4+retreati hind) £295

Kui sa oled Healers Academy läbinud ja sertifitseeritud elu aktivatsioonide läbiviia:

Kabala 1 ~ £460 + VAT

Kabala 2 ~ £460 + VAT

Kabala 3 ~ £460 + VAT

Kabala 4 ~ £460 + VAT + retreati hind

Kordajad ja & sertifitseeritud eluaktiveerijad (LAP): (Kabbalah 1 – 4+retreat cost) £230

ETTEMAKS : Ettemaks peab olema tehtud enne klassis osalemist £400, ilma ettemaksuta osalemisele lisandub kogu summale lisatasu £100. Ettemaks ei ole tagastatav.

ÕPPEGUPID: 11 @ £20/osaleja - Plaanitud keskmiselt iga 3-4 nädala tagant.

Lisainformatsiooni saamiseks Kabala kohta palun kirjuta Modern Mystery School European Headquarters admin@modernmysteryschooleu.com

Mida Kabala saab sulle teha? See on üks sagedamini küsitud küsimusi kuid ükskõik kui palju kordi seda küsitakse, meie vastus on alati sama: nagu igasuguste asjadega elus - tulemus, mida sa näed, oleneb sellest, kui palju sisse paned. Kabala on iidne võimendamise tarkus, mis aitab meie elusid parendada, avastades meie enda olemise eesmärk ning saavutades kestva täielikkuse, mida paljud meie hulgast otsivad terve oma elu....või kuni kindla võtme momendini.

Share This Event