R, 01. nov | Tallinn

Tasuta seminar: Metafüüsika kui osa meie igapäeva elust

Mis on metafüüsika, mis ei ole? Kuidas see meie igapäeva eluga seostub? Kuidas olla rohkem teadlik, tänulik, märgata ning juhtida?
Registreerimine on suletud
Tasuta seminar: Metafüüsika kui osa meie igapäeva elust

Aeg ja koht

01. nov 2019 18:00 – 21:00
Tallinn, Tallinn, Estonia

Sündmusest lähemalt

Mis on metafüüsika, mis ei ole? Kuidas see meie igapäeva eluga seostub? Kuidas olla rohkem teadlik, tänulik, märgata ning juhtida? Koolitaja, coach ja rahvusvaheline mentor Shani puudutab õrnalt universumi toimimise saladusi, avardab iidseid teadmisi, kuidas oma elu juhtida, manifesteerida, kuidas paremini ise-endast sotti saada ning oma potensiaali leida ja avardada. Sukeldume hetkeks kõige sügavamatele tasanditele meie olemusest. Seminar on inglisekeeles.

PS: VIP pilet 25€. Sisaldab kohta esireas ja ning grupi terevendussessiooni peale põhisündmust. Müügil piiratud kogus.

Esineja: Shani Lehrer Rahvusvaheline mentor, Modernse Müstikakooli õpetaja, tervendaja, multidimensionaalne ettevõtja, produtsent ja avalik esineja. Paljude aastate jooksul on Shani juhendanud ja aidanud sadu inimesi läbi nende elutee oma kõrgeimat potensiaali avastada.

Ta seisab kirglikkult planeedi rahu eest läbi inimeste äratamise ja juhendamise. Kõigi tema ettevõtmiste eesmärk on vaimu ja mateeria ühendamine läbi meenutamise inimestele, kes nad tegelikult on, kust tulevad ning mis on nende tõeline potensiaal.

PS2: Kõik, kes samal päeval kahepäevasele Empoweri kursusele registreerivad, saavad 995€ paketi väärtusega 1285€, mis sisaldab: 2 päevane Empower Thyself kursus koos initsieerimisega - väärtus 935€ Eraseanss Eluaktivatsioon - väärtus 175€ Cord cutting + positive energy blessing - väärtus 150€ Grupitervendus sessioon - väärtus 25€ Kokku võit 285€

Share This Event